Sıradan Bir Dolunaydan Çok Daha Güçlü! Bu Hafta Sonuna Dikkat, Her Burç İçin Duygusal Çalkantılar ve Büyük Değişiklikler Kapıda

Astrolog Rose Smith, Pazar gününe denk gelen Ekim dolunayının tipik bir dolunaydan daha güçlü olacağı konusunda uyardı.

‘Yapmamız gereken en önemli şey değişimi kucaklamak!’ dedi ve bunun kolay olmayacağını belirtti.

Smith, dolunayın beraberinde dönüşüm getireceğini söyledi.

Smith, ‘Pratik konular ve para daha önemli hale gelecek… fiziksel bedene yönelik zorluklar, lüks eşyalar veya gayrimenkul gibi maddi şeyler de muhtemeldir’ dedi.

Güneş ve ay tutulması arasında gerçekleşen, geçiş dönemi olarak bilinen güçlü bir tezahür döneminde olduğumuzu ekledi.

Ancak bu, insanlara tam olarak istediklerinin verileceği anlamına gelmiyor.

‘Bu dolunay ve ay tutulması sırasında fikirlere çok fazla tutunmamak önemli; çünkü değişim yaklaşıyor.’

‘Havadaki bu değişiklik nihayet dünyaya indi. Her ne kadar zor görünse de, statükoyu korumaya çalışmaktansa bir akış yaratmak muhtemelen daha iyidir.’

Hafta sonunun rahatsız geçeceğini ancak değişiklikler etkisini gösterdikçe her şeyin yeniden yoluna gireceğini söylüyor.

Boğa burcu aynı zamanda Aslan, Akrep ve Kova burcuyla birlikte sabit modlu bir yıldız burcudur; dolayısıyla bu yıldız burçları ayın etkilerini en güçlü şekilde hissedeceklerdir. Bayan Smith, bu işaretlerin işlerin nasıl olması gerektiği konusunda sabit fikirlere sahip olabileceğini söyledi.

‘Bu ay tutulması, bu burçlar için işleri gerçekten sarsabilir…’ Zorunluluklar’ hakkındaki eski fikirleri bırakın ve ‘olabilirlikler’ hakkında düşünmeye başlayın,’ dedi.

‘Geçmişi geride bırakıp geleceğe kucak açmanın zamanı geldi! Değişime direnmeyin, kabullenmenin tam zamanı. Bu ister kişisel, ister iş, ister dünya görüşlerimizde olsun, önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük değişikliklerle başa çıkmak zorunda kalacağız.’

Smith, ay tutulmalarının tamamen ‘dişil’ ve duyguların işlenmesiyle ilgili olduğunu, dolayısıyla daha içsel olduklarını söyledi.

‘Masaj yaptırmak veya vücutla ilgili önemli şeyler yapmak için harika bir zaman olacak… şımartıcı bir gün geçirin, yüz bakımı yaptırın.

‘İçsel çalışmaya odaklanın, meditasyon yapın, bitiremeyeceğinizi bildiğiniz büyük görevlere odaklanmak yerine kendinizdeki küçük şeyleri çözmeye çalışın.’

Pazar günkü ay olayının zamanlamasının aynı zamanda geçmişi bırakmanın bir sinyali olacağını söyledi.

‘Geçmişe takılıp kalmayın ve kendinizi mümkün olduğunca kendi kendine yeterli kılmayı düşünebilirseniz.’

Pazar günkü dolunay sizin için ne anlama geliyor?

Koç (21 Mart – 19 Nisan):

Özellikle paranızla ilgili olarak dürtüsellik zamanı değil. Yöneticiniz Mars bu tutulmaya karşı çıktığı için iletişimde de bazı türbülanslar olabilir, bu nedenle kadınlarla ilgili rahatsızlıklara dikkat edin.

Eşyalar bir istikrar hissi verebilir ve antikalara veya nostaljik değeri olan eşyalara ilgi duyabilirsiniz. İyi tarafı, inanç sistemlerinizi yeniden değerlendirebilir, öz değerinizin çok önemli olduğuna karar verebilir veya hayatta neyi hak ettiğinizi düşünebilirsiniz.

Muhtemelen şimdi finansal değerlerinizi yeniden değerlendiriyorsunuz. Boğa burcunda ay tutulması geceyi boyar, Koç burcunun duyguları güçlü ve parlaktır. Başarıyı bu kadar doğru bir şekilde elde ederek paranızı yönetirken, kozmik bir gösteri ve heyecan verici bir manzara.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs):

Burcunuzdaki ay tutulması muhtemelen duygulardan fazlasıyla etkileneceğiniz anlamına geliyor.

Çözüm bekleyen daha derin sorunlara dair ipucu veren duygusal patlamalara dikkat edin. Olumlu bir şekilde, duygularınız ilişkilerde özgünlüğe ve dürüstlüğe yardımcı olacaktır.

İnsanlar kendinizi doğrudan ve metanetle ifade ettiğinizi fark edecekler. Ayrıca, özellikle dünyaya yaklaşımınız veya fiziksel bedeninizle olan ilişkiniz konusunda yeni projeler başlatmak için ilham alabilirsiniz.

Yeni beslenmeyi, yeni hareket rejimini ve yeni bakış açılarını düşünün. Görünüşünüzü, kimliğinizi veya inançlarınızı değiştirmek bir şey olabilir! Boğa burcundaki Ay Tutulması o kadar parlak ki, sakin gecede duygular coşuyor. Kozmik bir dans, gizli içgörünüzü ortaya çıkarır!

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran):

Ruhsal bir yola yönlendiriliyorsunuz, bu nedenle hayatınızı gözden geçirmek ve biraz içsel düşünmek için harika bir zaman.

Zihniniz boş olduğunda aldığınız o küçük parlaklık parıltılarına odaklanın.

Bu genellikle duş almak, bahçeyi sulamak veya bulaşık yıkamak gibi rutin işler yaparken ve suyla uğraşırken meydana gelir. Bu bilinçaltı mesajları bir yere yazın.

Ruhsal şifa, yakın zamanda sorun yaratabilecek sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. Sizin için tutulma Jüpiter ve Uranüs’e katılıyor, böylece her şey gerçekte olduğundan daha büyük görünebilir veya belki alışılmadık veya öngörülemeyen bir şey meydana gelebilir.

Ay tutulması geceyi süslerken, bu göksel bir zevktir. Merakınız artıyor, düşünceleriniz uçuşuyor!

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz):

Arkadaşlar, gruplar ve bağlantılar artık sizin için çok önemli. Kendinizi yakın arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelirken bulabilirsiniz.

Duygular ortaya çıkabilir ama sizin için genellikle ortaya çıkarlar. Duygularınızı paylaşırken muhtemelen ihtiyaç duyduğunuz desteği alacaksınız, bu yüzden hemen devam edin ve kalbinizi kolunuza takın.

İnandığınız şey konusunda kendinizi daha ilham verici ve tutkulu hissettiğinizde, umutlarınız ve hayalleriniz de netleşir.

Ayrıca arkadaşlarınız, gruplarınız veya ortaklarınız aracılığıyla özel biriyle de tanışabilirsiniz. Bu ay tutulması sırasında kalbiniz parlıyor, duygularınız ayın yumuşak akışında derinlere doğru koşuyor.

Duyguların kozmik dansı gecenin yayla hediyesi! Aferin sana!

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos):

Eski şablonlar artık uymadığından kariyerinizi, itibarınızı veya statünüzü genişletmek için harika bir zaman.

Bir şekilde daha görünür olmanız için kamuoyunun gözü önünde olabilirsiniz.

Belki sosyal medya aklındadır? Ayrıca halkla çok iyi çalışıyor olabilirsiniz ve bir şekilde fark ediliyorsunuz. Aileniz veya eviniz de etkilenebilir, bu nedenle burada sinirlilik veya huysuzluğa dikkat edin.

İlişkiler ‘manyetik’ görünebilir ama aynı zamanda acı verici tartışmalara da dönüşebilir, bu nedenle iletişimlerinizde dikkatli olun. Kariyerinizin dönüşümü veya ebeveyn gibi otorite figürleriyle ilişkileriniz de artık gündemde.

Ay tutulmasının ortasında Leo’nun ateşi parlak bir şekilde yanıyor. Kozmik tiyatroda hak ettiğiniz boyunuza sahip çıkıyorsunuz. Parıldayan özgüven dansınız büyüleyici bir manzara!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül):

Hayatınızı nasıl genişleteceğinizi merak ettiniz mi? Belki şu anda gündeminizde seyahat veya ders çalışma konuları var? Ayrıca yaşadığınız veya yaşamak istediğiniz heyecan verici maceralarla ilgili anılarınız da olabilir.

Hayatınızda farklı bir şeye ihtiyaç duyduğunuz için diğer kültürler ve egzotik daha ilginç görünüyor… evet, biraz daha heyecanlanmanın zamanı geldi.

Maneviyat veya felsefe, vermeye devam eden hediyeler olabilir. ‘Daha yüksek’ bir bakış açısı benimsemeye çalışın; gerçek resmin daha fazlasını göreceksiniz. İletişim biraz gergin olabilir veya belki de bulunduğunuz bölgede, uzak aileniz veya kardeşlerinizle ilgili can sıkıcı bir şeyler olabilir.

Yardım edebilecekseniz karışmayın. Ay tutulması altında Başak’ın zarafeti parlıyor! Kozmik dokuda analitik çizgileriniz, tüm detayların hizalandığı bir mükemmellik dansıdır.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim):

Bazen her şey başa çıkılamayacak kadar fazla görünüyor. Kendinizi samimi karşılaşmalardan veya başkalarıyla ilgili para meselelerinden uzak tutma eğiliminde olabilirsiniz.

Aslında, enerjinizi paylaştığınız herhangi biri… diğer tarafa kaçabilir. Derin bir nefes alın ve henüz önemli bir karar vermeyin. Önce net bir kafa yapısına sahip olmanız gerekiyor.

İşle ilgilenmek ve yasal konularla (miras, kredi veya emeklilik) uğraşmak kartlarda olabilir. Geri adım atmak istemediğiniz için tartışmalar ortaya çıkabilir ve siz farkına bile varmadan, konu kontrolünüz dışına çıkar.

Şimdi yavaş ve dikkatli gidin. Ay tutulmasının altında Terazi’nin terazileri hizalanır. Kozmik arenada, gecenin muhteşem tasarımında denge dansını yeniden tanımlayacaksınız.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım):

İlişkiler tiyatrosunun bu tutulma altında bazı çalkantılı durumlar görmesi muhtemel, tutunmaya çalışıyor olabilirsiniz ama kendinize ‘gerçekten tutunmaya değer mi’ diye soruyorsunuz?

Ortaklıklardan (iş veya kişisel) destek alıyorsanız, o zaman belki de öyledir. Duygusal destek artık sizin için çok önemli, bu nedenle herhangi bir sevgi veya ilgi belirtisi önemli.

Sakin olun ve derin bir nefes alın, ani tepkiler gibi önemli kararlar vermenin zamanı değil. Olumlu tarafı, yaşadığınız herhangi bir türbülansın, olayları olması gereken yerde açığa çıkarması muhtemeldir.

Kadınlar herhangi bir ilişki bozulması sırasında güçlü bir şekilde öne çıkabilir. Bu ay tutulması sırasında Akrep burcunun yoğunluğu parlıyor.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık):

Özellikle işte veya normal günlük rutininiz sırasında başkalarına ulaşma ve onlara yardım etme eğilimi vardır. Önemli olan sizin kendi sağlığınıza ve refahınıza aynı miktarda dikkat ve özen göstermenizdir.

Başkalarına yardım etmek harikadır ve kendinize yardım etmek daha da iyidir, böylece yaptığınız şeyi yapmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle aşırı fedakarlık konusunda dikkatli olun.

Bu ay tutulması iş yerinde veya belki de günlük alışkanlıklarınızla ilgili sorunları beraberinde getirebilir. Hem başkalarına hem de kendinize ait zaaflara karşı hoşgörülü olmaya çalışın.

Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak):

Bu ay tutulması, uzun süredir bastırılmış olabilecek tüm duyguları yeniden gündeme getiriyor.

Ancak işin iyi tarafı, bu tür duygusal patlamaların bilinçaltı yaratıcılığı ve özgürlüğü serbest bırakması muhtemeldir.

Romantizm de gündeminizde olabilir, inat etmeyin, akışa bırakın!

Artık kadınlarla kendinizi daha iyi ifade edebiliyorsunuz. Ay tutulması sırasında Oğlak burcu güçlü duruyor. Kozmik gölgelerde emek harcıyorsunuz. Tutarlılığın istikrarlı bir dansı, şimdi yeni bir şarkı söylüyorsun!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat):

Eviniz ve aileniz bir şekilde genişleyebilir. Evde tadilat yapmayı mı düşünüyorsunuz?

Bu ay tutulmasında Jüpiter size gülümsüyor.

Aklınıza geçmişten gelen anılar geliyor, hatta belki de şu anda atalarınızı düşünüyorsunuz. Kendi okul günleriniz de daha önemli hale gelebilir. Bazı alanlarda güçlendirilmesi gerekebilecek temelleriniz üzerinde düşünün.

Elbette tüm bunların kariyer ihtiyaçları ile dengelenmesi gerekebilir. Ebeveyn gibi bir otorite figürü de artık güçlü bir şekilde öne çıkabilir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart):

Sevgili Balık burcu, duygulara dayalı kararlar almaya yabancı değilsiniz. Ay tutulması sırasında bu durum daha da artabilir. Bir anda aşırı duygusallaşan iletişimlere dikkat edin.

Mantık da önemli olduğundan, özellikle parayla ilgili olanlar olmak üzere önemli kararlar almak için iyi bir zaman değil. Katılabileceğiniz herhangi bir çalışma, promosyon veya pazarlamanın da duygusal imalar taşıması muhtemeldir; bazen bu sizin avantajınıza olabilir.

Bir süredir haber alamadığınız kuzenler veya kardeşler gibi uzak aile üyelerinden haber alabilirsiniz. Bu ay tutulması sırasında Balık burcu derinlere dalıyor. Yıldızlı sularda, ruhunuzun derinliklerinde sakladığınız sırlar ortaya çıkabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x